Новини

Головна Новини Новини учасників Федерації Заява про недобросовісні дії конкурентів проти НАСК «ОРАНТА»

Заява про недобросовісні дії конкурентів проти НАСК «ОРАНТА»

20.04.2016
НАСК "ОРАНТА"

   Зранку 20 квітня 2016 р. мешканці Кегичівського району Харківської області з подивом побачили «інформацію» про нібито «банкрутство НАСК «ОРАНТА». Об’яви такого змісту були розклеєні в багатьох містах скупчення громадян. Це було зроблено навмисно в середу, в день, коли численні мешканці району приїздять до районного центру!

   Таким чином, була зроблена спроба ввести в оману населення району шляхом розповсюдження інформації, яка абсолютно не відповідає дійсності.

   НАСК «ОРАНТА» офіційно заявляє, що такі акції є інформаційною атакою з метою дискредитації однієї з найбільших страхових компаній України, яка стабільно працює та виконує свої зобов’язання. По даному факту НАСК «ОРАНТА» звернулася із відповідною заявою до правоохоронних органів.
«На жаль, комусь з представників інших страхових компаній більше нема чого запропонувати громадянам, крім того, як ввести їх в оману та отримати з цього нечесну вигоду. Сподіваюсь, що мешканці Кегичівського району зроблять з цього правильний висновок!» - прокоментував цей випадок директор Харківської обласної дирекції НАСК «ОРАНТА» Денис Тарасенко.

   За словами Фінансового директора Руслани Міхневич, наразі фінансова стійкість Компанії не викликає сумнівів, і ця думка підтверджується офіційними даними:
- фактичний запас платоспроможності НАСК «ОРАНТА» перевищує нормативний запас платоспроможності майже на 100 млн. гривень; 
- активи компанії складають більше 600 млн. гривень, 
- 30 % активів є високоліквідними.

   На думку незалежного аудитора, який нещодавно представив свій звіт з перевірки діяльності НАСК "ОРАНТА" за минулий рік, фінансова звітність ПАТ «НАСК «ОРАНТА» відображає достовірно, в усіх суттєвих аспектах, фінансовий стан Компанії. Відповідно до вимог законодавства, на наступному тижні вся фінансова звітність Компанії буде оприлюднена на її сайті, а також в друкованих засобах масової інформації, і будь-який громадянин матиме змогу ознайомитись з нею.

 

КОМЕНТАРІ (0)