Новини

Головна Новини Новини учасників Федерації Акція від «АХА Страхування» на честь дня народження мережі гіпермаркетів «Ашан»

Акція від «АХА Страхування» на честь дня народження мережі гіпермаркетів «Ашан»

11.10.2016
АТ "Страхова компанія "AРКС"

  10 жовтня 2016 року «АХА Страхування» анонсувала початок акції, приуроченої до дня народження мережі гіпермаркетів «Ашан».

   Акція буде діяти з 10 жовтня до 6 листопада 2016 року. Кожен учасник, який придбає поліс автоцивілки від АХА в мережі «Ашан» в період дії акції отримує в подарунок поліс «Лікар в дорозі», який передбачає покриття медичних витрат у разі, якщо застрахований постраждає в результаті ДТП. За умовами продукту страхове відшкодування буде виплачено незалежно від того, ким з учасників ДТП виявилася застрахована особа: пішоходом, велосипедистом, водієм, пасажиром авто або громадського транспорту. Страхове покриття на суму 100 тисяч гривень передбачає організацію та оплату медичних послуг і медикаментів на всіх етапах лікування: виклик швидкої медичної допомоги, перебування в стаціонарі, амбулаторне лікування.

   Крім того, кожен власник автоцивілки від АХА отримує картку Автокард + з рядом переваг: послуги з евакуації транспортного засобу, доставка пального, технічна допомога в дорозі, інформаційно-консультаційні послуги і знижки СТО-партнерів.

  З детальними умовами акції Ви можете ознайомитися на сайті компанії: http://axa-ukraine.com/company/action/axa-auchan/

 

КОМЕНТАРІ (0)