Новини

Головна Новини Новини Федерації Українська федерація убезпечення провела зустріч з фахівцями Національного банку в межах роботи проекту "СПЛІТ"

Українська федерація убезпечення провела зустріч з фахівцями Національного банку в межах роботи проекту "СПЛІТ"

06.12.2019

   Під час зустрічи команда Національного банку розповіла про створення нової архітектури законодавства для ринків небанківських фінансових послуг, зокрема для страхового ринку.

   Вже незабаром будуть оприлюднені пропозиції до рамкового проекту закону про фінансові послуги, у якому визначатимуться загальні принципи державного регулювання ринків фінансових послуг, основні аспекти ліцензування фінансової діяльності. Також у І кварталі 2020 року будуть оприлюднені пропозиції до нового проекту закону про страхування, який наблизить вимоги для вітчизняних страхових компаній до встановлених на європейському ринку.

   Крім того, НБУ, разом із фахівцями Нацкомфінпослуг, вже було проведено ревізію чинних нормативно-правових актів та визначено частин, яка підлягатиме вилученню та частину, яку можна спростити і консолідувати.

   Представники УФУ підтримали ініціативи НБУ та погодились долучатися до робочих груп та фахових обговорень щодо розвитку ринку страхування. Зокрема, дуже важливою  є робота з ринком над проектом закону про страхування з його публічним обговоренням  перед реєстрацією у ВРУ та тестування подачі звітності компаній для налагодження процесів до 1 липня 2020 року.

КОМЕНТАРІ (0)