Новини

Головна Новини Новини Федерації Звернення представників фінансового сектору

Звернення представників фінансового сектору

23.03.2016
Українська федерація убезпечення
Професійні об’єднання фінансового сектору звернулися до керівництва держави та парламентарів у зв’язку з незадовільним станом розгляду фінансових законопроектів

   Ми, представники фінансового сектору України, що нижче підписалися, звертаємось до Вас щодо реформи фінансового сектору, до якої усі Інститути громадянського суспільства (далі – ІГС) вже другий рік поспіль докладають великих зусиль.

   Вже було опрацьовано та прийнято стратегічний документ Національної Ради Реформ – «Комплексну програма розвитку фінансового сектору України до 2020 року» та прийнято систему збалансованих показників (KPI) контролю за реформами. ІГС та експерти фінансового ринку приймали участь у підготовці всіх законопроектів щодо реформи фінансового сектору. Визначені пріоритетні законопроекти, які, до того ж, є структурними маяками в рамках угоди з Міжнародним валютним фондом, без прийняття яких марно очікувати на розвиток економіки країни, та ігнорування яких може поставити під сумнів нашу подальшу співпрацю із МВФ. Проведені консультації з Урядом. Проект реформи вже неодноразово визнавався зразковим міжнародними організаціями.

   Як результат, усі основні законопроекти, необхідні для реформи фінансового сектору були сконцентровані та подані на розгляд ВРУ під час тематичного «фінансового» дня, який, як відомо, так і не був проведений згідно плану 17 березня 2016 року.

   Враховуючи ситуацію, що склалася, вважаємо необхідним вкотре нагадати Парламенту про важливість, пріоритетність та необхідність реформи фінансового сектору як стабілізатора розвитку економіки. Усім нам потрібні узгоджені дії, усім нам потрібна здорова економіка. Саме на це розраховані законопроекти, розгляд яких був відкладений на невизначений термін.

   Інститути громадянського суспільства, прагнучі до отримання результатів від розроблених протягом довгих місяців реформ,  звертаються до Вас з проханням сприяти встановленню практики проведення тематичних «фінансових» пленарних засідань ВРУ не рідше ніж раз на квартал, під час яких максимальну увагу буде приділено фінансовому сектору та стратегічним законопроектам.  

   Сподіваючись на Ваше сприяння та підтримку позиції представників фінансового сектору,

 

Координатор громадської

платформи «Нова Країна»                                                        Тарас Козак

 

Виконавчий директор Незалежної

Асоціації банків України (НАБУ)                                   Олена Коробкова

 

Генеральний директор

Української федерації убезпечення                              Галина Третьякова

 

Президент Професійної асоціації

реєстраторів і депозитаріїв                                                              Олексій Киї

 

Президент Ліги страхових

організацій України                                                           Олександр Філонюк

 

Президент громадської спілки «Українське

об’єднання ринків капіталу»                                                     Сергій Москвін      

 

Президент Українського товариства

фінансових аналітиків                                                               Юрій Прозоров

 

Голова Ради Української професійної

асоціації по захисту інвесторів,

кредиторів і страхувальників                                                      Євген Петрик

КОМЕНТАРІ (0)