Новини

Головна Новини Новини Федерації Ніна Гузей приєдналась до команди УФУ

Ніна Гузей приєдналась до команди УФУ

01.03.2017
Українська федерація убезпечення

   Шановні колеги!

   Раді  повідомити, що з березня 2017 року стартував  проект «Щодо організаційного об’єднання зусиль учасників ринку страхування життя, спрямованих на поетапну розбудову та розвиток цього ринку», надалі «ЖИТТЯ». Керівником проекту призначено Ніну Леонідівну Гузей,

   В рамках проекту  планується  посилення ролі ринку страхування життя та, та його імплементація  у проекти, пов’язані  із страхуванням в цілому.

    Наразі існує багато нагальних питань, які потребують активної участі та повної консолідації ключових гравців ринку страхування життя як у сфері загального регулювання страхової галузі, так і у сфері оподаткування.  Багато питань залишається неврегульованими  упродовж довгого періоду часу. Тому щиро сподіваємось, що об’єднавши зусилля та  досвід експертів  ми зможемо підняти «Лайфовий» ринок на якісно новий рівень.

   Наш проект пілотний і розрахований на 6 місяців, як відомо, це занадто короткий строк, щоби отримати певні зрушення у законодавстві, але достатній для того, щоб зрозуміти, чи готовий ринок до спільної та кропіткої роботи.

 

КОМЕНТАРІ (0)