Акції компаній

Головна Акції компаній «Універсальна» дарує вдвічі більше балів FISHKA

«Універсальна» дарує вдвічі більше балів FISHKA

17.05.2011
Українська федерація убезпечення

  З 17 травня по 31 травня 2011 року в рамках спільного проекту Страхової компанії «Універсальна» та мережі автозаправних комплексів «ОККО» стартувала нова акція для учасників програми лояльності FISHKA.  

   Згідно з правилами, учасники програми, які придбають поліс страхування Обов’язкової цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів (ОЦВ) на АЗК «ОККО» в період дії акції, отримають на свою картку FISHKA вдвічі більше балів (з розрахунку 1 грн = 2 бали).

   FISHKA – програма лояльності АЗК «ОККО», партнером якої також виступає страхова компанія «Універсальна». За кожне придбання страхового полісу в мережі страхової компанії «Універсальна» та пального в мережі АЗС «ОККО» клієнту нараховуються бали на картку FISHKA, які потім можна обміняти на винагороди.

    Мережа автозаправних комплексів «ОККО» налічує близько 300 сучасних автозаправних комплексів по всій Україні та реалізує пальне стандарту Євро 4 і Євро 5, литовського, польського, румунського та білоруського виробництва. В мережі працює 2 річкові заправні станції «ОККО», 117 автогазозаправних пунктів (АГЗП) та 2 АГНКС - у Івано-Франківській області та АР Крим. У мережі «ОККО» також працює 21 ресторан «A la minute».

КОМЕНТАРІ (0)