Акції компаній

Головна Акції компаній «Універсальна» проводить акцію «Купуй Автоцивілку – вигравай 100 літрів пального»

«Універсальна» проводить акцію «Купуй Автоцивілку – вигравай 100 літрів пального»

02.06.2011
Українська федерація убезпечення


  ПАТ «Страхова компанія «Універсальна» спільно з мережею автозаправних комплексів «ОККО» проводить акцію «Купуй Автоцивілку – вигравай 100 літрів пального».

  Згідно з умовами акції, для участі необхідно придбати поліс страхування Обов’язкової цивільно-правової відповідальності (ОЦВ) на будь-якому з АЗК «ОККО». Щомісяця протягом акції буде визначатись один власник 100 літрів пального.

  Акція триватиме з 1 червня 2011 по 31 серпня 2011 року.

  Нагадаємо, що купуючи поліс страхування ОЦВ на АЗК «ОККО» з 1 червня по 31 серпня 2011 року, нараховуватимуться бали FISHKA за покупку згідно з діючою схемою 1 грн = 1 бал.
 
  З детальними правилами акції можна ознайомитись на офіційному сайті страхової компанії «Універсальна» www.universalna.com.

  FISHKA – програма лояльності АЗК «ОККО», партнером якої також виступає страхова компанія «Універсальна». За кожне придбання страхового полісу в мережі страхової компанії «Універсальна» та пального в мережі АЗС «ОККО» клієнту нараховуються бали на картку FISHKA, які потім можна обміняти на винагороди.

  Мережа автозаправних комплексів «ОККО» налічує близько 300 сучасниx автозаправниx комплексів по всій Україні. Мережа ОККО реалізовує пальне стандарту Євро 4 і Євро 5, литовського, польського, румунського та білоруського виробництва. В мережі працює 2 річкові заправні станції «ОККО», 117 автогазозаправних пунктів (АГЗП) та 2 АГНКС - у Івано-Франківській області та АР Крим. У мережі «ОККО» працює 21 ресторан «A la minute».

КОМЕНТАРІ (0)